Giełda pracy

Fryzjerka/ Fryzjer / Stalowa Wola

Studio Urody Primadonna w Stalowej Woli przy ulicy Gen. Okulickiego 16C przyjmie Fryzjerkę/ Fryzjera z długoletnim doświadczeniem. Mile widziany dyplom mistrzowski. Oferujemy umowę o pracę plus premie i dowolny czas pracy . Prosimy CV składać w recepcji salonu .

kierowca kat. C+E/ Sandomierz

Firma z Sandomierza zatrudni kierowców kategorii C+E z uprawnieniami HDS.
Kontakt pod numerem telefonu: 735 998 907.

elektryk, pomocnik elektryka /Tarnobrzeg

Firma elektryczna z Tarnobrzegu poszukuje pracowników na stanowiska elektryk oraz pomocnik elektryka. Tel. 600 268 769 lub 600 271 044.

Operator linii produkcyjnej / Chmielów

Firma Pilkington Automotive Poland do zakładu produkcyjnego w Chmielowie poszukuje Kandydatów na stanowisko Operatora linii produkcyjnej.
Od Kandydatów oczekujemy:
• Zaangażowania w wykonywaną pracę
• Chęci do poznawania nowoczesnych technologii
• Gotowości do pracy w systemie zmianowym
• Punktualności
• Umiejętności pracy w zespole
• Mile widziana umiejętność obsługi maszyn
Zapewniamy:
• Pracę w stabilnej firmie
• Niezbędne szkolenia
• Umowę o pracę
• Możliwość pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV poprzez stronę internetową WWW.pilkington.pl lub na adres:
Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.
Ul Strefowa 17
39-442 Chmielów
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

kierowca kat. C+E/ transport międzynarodowy

Zatrudnię kierowcę kategorii C+E w transporcie międzynarodowym.
Tel. kontaktowy 502 127 737.

pracownik produkcyjny/ Chmielów

Kim jesteśmy?
Firma Fenix Metals to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie podmiotów zajmujących się procesami recyklingu metali nieżelaznych, największy w Europie producent stopów lutowniczych i drugi pod względem wielkości wytwórca czystej cyny.
Dlaczego warto u nas pracować?
Jeśli poszukujesz stabilnego zatrudnienia, cenisz sobie bezpieczeństwo socjalne i jasne oraz uczciwe zasady, jak również dobrą atmosferę w pracy, DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.
Zadania:
- Obsługa pras hydraulicznych
- Obsługa maszyn odlewniczych
- Obsługa wózka widłowego
Wymagania:
• Wysoka motywacja do pracy
• Uczciwość
Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie (w okresie próbnym 3,000 zł brutto, po tym czasie około 3,500 zł brutto)
- Pracę w systemie 4-brygadowym z dodatkowym systemem wynagradzania za pracę w nocy
- Program bezpłatnych posiłków regeneracyjnych
- Fundusz świadczeń socjalnych
- Systemy szkoleń
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: ul. Strefowa 13, 39-442 Chmielów, tel. 15 822 96 36 lub e-mail: praca@cyna.kei.pl

kierowca kat. B/ Sandomierz

Firma transportowa w Sandomierzu zatrudni kierowcę z prawem jazdy kat. B do przewozu osób i rzeczy. Wyjazdy na weekendy, atrakcyjne wynagrodzenie. Tel. 513 213 009.

osoby do czyszczenia maszyn, urządzeń i hal produkcyjnych/ Stalowa Wola

Firma sprzątająca WASH SERWIS zatrudni na umowę zlecenie osoby uczące się do prac związanych z czyszczeniem maszyn i urządzeń oraz hal produkcyjnych w okresie wakacyjnym.
Prosimy o kontakt osobisty w siedzibie firmy w Stalowej Woli przy ul. Aleje Jana Pawła II 18 b , telefoniczny pod nr (15) 8423384 lub mailowy: biuro@wash.pl

Jak zamieścić ogłoszenie?

W audycji „Giełda Pracy” oferty pracy emitowane są w wersji skróconej :    „ Firma … zatrudni ... Telefon ... ”  w dni robocze od poniedziałku do piątku o godz. 10:30 oraz 14:30 .

Pełną wersję ogłoszenia zamieszczamy na naszej stronie internetowej w zakładce „Giełda Pracy”.

Ogłoszenie zostanie wyemitowane po wpłacie na konto :

Bank Pekao S.A. I O/Tarnobrzeg  nr 10 1240 2744 1111 0000 3991  0758.

Koszt jednodniowej emisji wynosi 25,00 zł – ogłoszenie czytane jest dwa razy : o godz. 10:30 i 14:30.  Jeśli ogłoszenie emitowane jest przez kilka dni, to koszt emisji jest wielokrotnością kwoty 25,00 zł.

Rabatów za emisje ogłoszeń w giełdzie nie stosujemy. Wystawiamy faktury VAT.

Treść ogłoszenia oraz dane firmy potrzebne do wystawienia faktury można przesłać e-mailem

-  Mielec Al. Niepodległości 12, tel. 17 773 00 00, aneta.bochnak@leliwa.pl

-  Stalowa Wola  Al. Jana Pawła II 25 A, tel. 15 843 25 25 , 93.5@leliwa.pl

- Tarnobrzeg ul. Wyspiańskiego 12/5 , tel.15 823 66 55 , sekretariat@leliwa.pl